STP Timișoara Forum: Reabilitare Podul Iuliu Maniu (Podul Muncii) - STP Timișoara Forum

Salt la continut

  • (4 Pagini)
  • +
  • « Prima
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

Reabilitare Podul Iuliu Maniu (Podul Muncii) ZSN CARDINAL, ARDELEAN COMPANY NORD VEST SRL. (in reabilitare)

#61 Useril este offline   POLI™2012 

  • Membru activ
  • Grup: * Membri activi *
  • Postari: 421
  • Inregistrat: 06 martie 12
  • Sexul:masculin
  • Locatia:Timisoara

Postat 14 iunie 2026 - 22:15

DUPĂ 2 LUNI - Reabilitare Podul Muncii din Timișoara - Stadiu lucrări 14.06.2026



Sursa: frameD Future PRODUCTIONS
2

Arata acest topic


  • (4 Pagini)
  • +
  • « Prima
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi