STP Timișoara Forum: Card blocat - STP Timișoara Forum

Salt la continut

In cazul in care doriti obtinerea unui raspuns oficial la o plangere in legatura cu sistemul de taxare, aceasta se poate obtine doar depunand o reclamatie la registratura regiei. Raspunsurile primite pe forum exprima parerea membrilor acestuia.
Pagina 1 din 1

Card blocat

#1 Useril este offline   NDY 

  • Membru VIP*
  • Grup: VIP
  • Postari: 2439
  • Inregistrat: 07 iunie 09
  • Sexul:masculin
  • Locatia:Timisoara

Postat 30 aprilie 2013 - 16:02

De cateva zile de cate ori incerc sa validez, imi apare cardul ca fiind blocat. La fel si cand incerc sa vad informatiile legate de el. Care poate fi problema?

Daca ajuta la ceva, mi-am facut abonamentul lunar, conform procedurilor "specifice" studentilor UPT. Dupa cateva astfel de reinnoiri, abonamentul a fost prelungit automat pana la sfarsitul anului (fara nicio interventie din partea mea). Acum e blocat :eusa_think:
0

#2 Useril este offline   Florin.B RATT 

  • STPT Forum Admin
  • Grup: Admin
  • Postari: 29738
  • Inregistrat: 06 martie 08
  • Sexul:masculin
  • Locatia:RATT

Postat 30 aprilie 2013 - 17:22

La date despre carduri au acces doar cateva persoane, deci va trebui sa mergi cu el pe Doinei. Se lucreaza normal joi si vineri. (maine e inchis)
0

#3 Useril este offline   NDY 

  • Membru VIP*
  • Grup: VIP
  • Postari: 2439
  • Inregistrat: 07 iunie 09
  • Sexul:masculin
  • Locatia:Timisoara

Postat 30 aprilie 2013 - 18:19

Va multumesc. Daca nu ajung curand sa rezolv problema, in cazul unui control presupun ca e vina mea ca nu am validat, nu?
0

#4 Useril este offline   Florin.B RATT 

  • STPT Forum Admin
  • Grup: Admin
  • Postari: 29738
  • Inregistrat: 06 martie 08
  • Sexul:masculin
  • Locatia:RATT

Postat 30 aprilie 2013 - 18:23

Teoretic da, dar eu zic ca vei beneficia de intelegere, mai ales daca explici ce s-a intamplat.
0

Arata acest topic


Pagina 1 din 1

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi