STP Timișoara Forum: Lista cu banari 2 - STP Timișoara Forum

Salt la continut

Imagine postata
Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Acest topic e inchis

Lista cu banari 2

#1 Useril este offline   Robert201 

  • Membru suspendat
  • PipPipPipPipPip
  • Grup: Banati 2
  • Postari: 190
  • Inregistrat: 13 februarie 14
  • Sexul:masculin
  • Locatia:Timişoara
  • Interese:PC, RATT, Timișoara, zona metropolitană, harti, headere, imbunatatire a site-urilor, hartilor, headerelor si Stirile transportului in comun din Timisoara.

Postat 13 septembrie 2014 - 15:24

Suspendare user Raoul94, pentru 5 ani.
Motivul: Agresari adresate catre un user nevinovat pentru un raspuns al sau, trimis in alt mod.
Aceasta este ultima avertizare pentru user-ul Raoul94, daca nu respecta acesta avertizare, v-a primi suspendare de cont pentru 5 ani.

:up: Suspendarile se fac de catre moderatori sau admin. Acest mesaj este nul. :up:

Aceasta postare a fost editata de Florin.B RATT: 13 septembrie 2014 - 18:19

0

#2 Useril este offline   Raoul94 

  • Membru Gold
  • Grup: Membru Gold
  • Postari: 2401
  • Inregistrat: 15 mai 10
  • Sexul:masculin
  • Locatia:Timisoara

Postat 13 septembrie 2014 - 15:30

Nu am amenintat pe nimeni nu mai da informatii aiurea. Nu ti-am trimis PM sau ceva sa te amenint, sa nu creada colegii altceva.

Si, ma doare-n USB de tine.

P.S. Imi e teama pentru integitatea mea emotionala in aceste momente delicate.

(nu mai am poze cu cartofi, sorry)

Aceasta postare a fost editata de Raoul94: 13 septembrie 2014 - 15:33

4

#3 Useril este offline   Viktor 

  • Moderator
  • Grup: Moderatori
  • Postari: 4686
  • Inregistrat: 25 martie 08
  • Sexul:masculin
  • Locatia:Timişoara
  • Interese:Filme, poze, distractie, calatorii etc.Imi plac foarte mult tramvaiele Wegmann GT4.

Postat 13 septembrie 2014 - 17:45

Robert:
Punctul 1.
In primul rand TU nu esti nici Admin si nici Mod(si nici nu ai drepturile unuia dintre membrii Staff-ului) ca sa avertizezi/banezi/blochezi etc. vreun membru al forumului si perioda de timp in care ramane blocat acel user. Te crezi cumva judecator ca sa ii dai 5 ani cu/fara suspendare!?
Ceea ce discutati voi doi in PM(mesaje private) este strict problema voastra, iar atata timp cat Raoul nu te-a atacat verbal pe forum in mod direct ori indirect nu are de ce sa primeasca vreo sanctiune.
In al doilea rand postarea pe care ai scris-o mai sus nu este scrisa de tine.

Punctul 2.
Mai usor cu amenintarile, pentru ca in momentul de fata TU esti cel care il ameninta pe Raoul, nici de cum el. Si de ce ma rog postezi o poza cu un membrul al forumului fara sa ai aprobarea lui?
4

#4 Useril este offline   BogdanTm 

  • Membru VIP
  • Grup: VIP
  • Postari: 2309
  • Inregistrat: 06 septembrie 08
  • Sexul:masculin
  • Locatia:Timisoara
  • Interese:trenurile, calatoriile,sahul

Postat 13 septembrie 2014 - 18:09

Vezi postareaRaoul94, la 13 septembrie 2014 - 15:30, a spus:

Nu am amenintat pe nimeni nu mai da informatii aiurea. Nu ti-am trimis PM sau ceva sa te amenint, sa nu creada colegii altceva.

Si, ma doare-n USB de tine.

P.S. Imi e teama pentru integitatea mea emotionala in aceste momente delicate.

(nu mai am poze cu cartofi, sorry)

Merge si o reclama publicitara cu cartofi de la kfc...ca pentru el oricum gramatica e "arsa"...Aceasta este ultima avertizare pentru user-ul Raoul94, daca nu respecta acesta avertizare, v-a primi suspendare de cont pentru 5 ani. ....pe langa tonul jignitor si neavenit total pana la noi reglementari se scrie "va primi" si nu "v-a primi"...oricum formularea clar nu e a unui user de 13 ani...cum nu sunt eu papa al bisericii catolice....felicitari moderatorilor pentru decizia luata !

Iti suntem alaturi cu totii in grelele momente psihice prin care treci...la asa o varsta frageda sa dispara un membru nou nascut...cu cas la gurita.... :rad_masa: :rad_masa:
1

#5 Useril este offline   Robert201 

  • Membru suspendat
  • PipPipPipPipPip
  • Grup: Banati 2
  • Postari: 190
  • Inregistrat: 13 februarie 14
  • Sexul:masculin
  • Locatia:Timişoara
  • Interese:PC, RATT, Timișoara, zona metropolitană, harti, headere, imbunatatire a site-urilor, hartilor, headerelor si Stirile transportului in comun din Timisoara.

Postat 13 septembrie 2014 - 18:11

Imi cer scuze pentru tot ce am zis. Nu vroiam ca Raoul sa ma arate cu degetul la toti membrii forumului. Imi pare foarte rau pentru tot ceea ce am zis, am crezut ca cseh_17 nu-mi va bloca contul, deoarece nu am mai folosit ton imperativ etc. Multumesc.
1

#6 Useril este offline   Florin.B RATT 

  • STPT Forum Admin
  • Grup: Admin
  • Postari: 29641
  • Inregistrat: 06 martie 08
  • Sexul:masculin
  • Locatia:RATT

Postat 13 septembrie 2014 - 18:15

Vad ca Robert si-a cerut scuze. Postarile vor fi in continuare moderate si sper sa trecem peste acest moment.
Acest topic se inchide si cel care mai deschide unul similar se va alege cu o suspendare temporara a contului.
8

Arata acest topic


Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Acest topic e inchis

2 useri citesc topicul
0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi